Ettevõttest

Ettevõte on loodud 2011. aastal Eesti kapitalil. Meie projekteerimisfirma põhitegevus on elamu- ja tööstushoonete projekteerimine. Tegevusaastate jooksul omandasime laialdasi kogemusi kortermajade, kontorihoonete, kaubandus- ja meelelahutuskeskuste, lasteaedade ning muude ehitiste projekteerimisel raudbetoon-, е- ja komposiittarindidest.

Ükskõik millise hoone loomisel on projekteerimisfirma valik väga oluline. Puudulikud projektilahendused ja vead tarindilahenduste valikul võivad põhjustada suurt raha- ja ajakulu ehitustööde etapil. Kogemus, mille oleme saanud osaledes erineva keerukusega projektides Eestis, Rootsis, Venemaal ja Norras, lubab leida parimad projektilahendused, hoides tihtipeale kokku tellija raha ja ehituseks kuluvat aega.

Ettevõtte kasutab kolmemõõtmelist BIM-projekteerimist programmis Tekla Structures, mis lubab luua detailseid korrusmajade projekte keerulise ehituse ja arhitektuuriga. BIM-projekteerimise ning uusima tarkvara kasutamine pingete ja deformatsioonide arvutamisel lubab luua optimaalsed tarindid liigse materjalikuluta.

Meie klientideks on Rootsi juhtivad ehitusettevõtted, raudbetoontarindite tootmisega tegelevad ettevõtted, Eesti ja Venemaa suurimad ehitusettevõtted.

about-us